ZİLEY - HAKKIMIZDA


Ziley Terlik, Gezer Ayakkabı bünyesinde orta ve orta alt gelir grubuna hitap etmek için 2002 yılında uygun fiyatlı, kaliteli ve şık terlik üretmek amacıyla ikinci bir marka olarak sektöre girdi.

Ziley Terlik, profesyonel kadrosu ve bilgisayar destekli alt yapısı olan, 20.000m2 kapalı alana sahip 4 katlı modern tesislerinde yıllık 15 Milyon çift poliüretan esaslı terlik üretme kapasitesi ile sektörünün lider kurumlarından biridir. 2002 yılından günümüze kadar geçen süre içerisinde sektörde hedeflediği rakamlara ulaşan Ziley Terlik iç piyasada zincir marketler(mağazalar), alışveriş merkezleri ve pazarlar ile toplam 20.000’ e yakın satış noktasıyla müşterilerine ulaşmaktadır. Ziley Terlik iç piyasanın yanısıra ihracata yönelik çalışmalara 2003 yılında başlamış ve bu çalışmaların meyvesi olarak bugün Romanya, Suudi Arabistan, Almanya, Irak, Filistin ve Bulgaristan başta olmak üzere Fransa, Polonya, İngiltere, İtalya, Avusturya ve Belçika’nın da aralarında olduğu toplam 30 ülkeye üretiminin % 25’ini ihrac eder hale gelmiştir.

Ziley Terlik tecrübeli, dinamik kadrosu ve kullandığı barkod takip sistemi ile tüm satış, üretim,depolama ve kalite kontrol faaliyetlerini başarıyla takip edebilmekte ve kaliteden asla ödün vermeden, piyasa şartlarına en uygun fiyatlı ürünler üretip, sunabilmenin mutluluğunu yaşamaktadır.

 
  Anasayfa | Hakkımızda | Ürünler | Şirketler | İletişim | English