ZİLEY - ŞİRKETLER


“1968 yılında küçük bir atölyede ahşap terlik üretimiyle başlayan serüvenine bugün Beylikdüzü'ndeki modern tesislerinde devam eden Gezer Ayakkabı, bu tesislerde yılların birikimyle terlik, sandalet, çizme ve bot üretimi gerçekleştirmektedir. 

Gezer Ayakkabı, 100.000m2 kapalı alanda yıllık 60 milyon çift üretim kapasitesiyle sektörünün lideri olmayı başarmıştır.Sektöründe ilk ISO 9001 kalite güvence sistem belgesine sahip olan Gezer, üretimin her aşamasında kalite kavramını başarıyla uygulamayı sürdürmektedir.”

www.gezer.comMy Loris markası 2003 yılında Gezer Ayakkabı bünyesinde Gezer markasının üst segmentine hizmet etmek için sektördeki yerini aldı.
Bugüne gelindiğinde ağırlıklı ihracat olmak üzere hem iç piyasa da, hem de yurt dışında kabul gören bir marka olarak faaliyetlerine devam ediyor. Gezer Ayakkabı, Orta ve Üst sosyo-ekonomik düzeydeki genç kitlelere yönelik şık,özgün ve özgür tasarımlarıyla da My Loris markasını tüketicilerinin beğenisine sunmuştur.

www.loris.com.trPolex-chem özellikle ayakkabı taban ve terlik üretim sanayi için petro-kimyasal poliüretan hammaddesi üreten ve bunu gerek iç piyasa ve gerekse dış piyasalara direkt pazarlayan bir endüstriyel kimya şirketidir. Polex Chem tarafından oluşturulan P.U. sistemler ve bu sistemlerin tüm komponentleri (Polyester reçine, Poliol, Propolimer ve katalist sistemleri) tamamen kendi bünyesinde üretilmektedir.

www.polexchem.com
Suni deri ve flok üretimini gerçekleştirdiğimiz işletmemiz 1996 yılında kurulmuş olup 25.000 m2'lik çalışma alanına sahiptir. Ayakkabılık, terliklik, çantalık, döşemelik, giyimlik ve saraciyelik suni deri üretimi yapılan işletmemizin yıllık kapasitesi 10 milyon m/tül'dür. Rekabet şartlarının her geçen gün ağırlaştığı globalleşen dünyamızda uluslararası standartların bize sağladığı kazanımların öneminin idrakinde olan şirketimiz ISO 9001 belgesine sahiptir.
Bu standartları uygulayarak sadece Türkiye'de değil Dünya'da da adından söz ettirmektedir. 40'tan fazla ülkeye ihracat gerçeklestiren firmamızın Dünya'nın dört bir yanından müşterileri vardır. Müsteri memnuniyetini herşeyin üstünde tutan işletmemiz yalnızca üretim aşamasında değil ürün tesliminden sonra da müşterileri ile yakın irtibat halindedir. Bununla birlikte kaliteyi ve ürün yelpazesinin zenginliğini sağlamayı da amaç edinmiştir. Bu doğrultuda elinden gelenin en iyisini yapmakta ve AR-GE çalışmalarına büyük önem vermektedir.

www.gezderi.com

 
 
  Anasayfa | Hakkımızda | Ürünler | Şirketler | İletişim | English